2020-07-23 Pirk vinjetę laiku, kad nemokėti baudų

Atsižvelgdami į tai, kad Lietuvoje daugėja mokamų kelių, kuriuose veikia daugiafunkcinė pažeidimų kontrolės sistema (DPKS), fiksuojanti transporto priemones, už kurias nesumokėtas kelių naudotojo mokestis bei siekdami didinti Jums teikiamų paslaugų spektrą, siūlome kelių naudotojo mokestį apmokėti SMS žinute.

GREITA. Kelios sekundės ir reikiamai Jūsų įmonės transporto priemonei elektroninė vinjetė nupirkta. Iš anksto, t.y. prieš įvažiuojant į mokamą kelią Lietuvoje, iš mobiliojo įrenginio išsiųskite SMS žinutę su nurodytu tekstu ir vos po kelių sekundžių gausite patvirtinimą, jog elektroninė vinjetė nupirkta.

PATOGU. Sumokėti kelių naudotojo mokestį galite už savo ir už kitą automobilį neišlipdami iš automobilio ar būdami biure, namuose. Užtenka turėti mobilųjį telefoną ar planšetę.

PATIKIMA. Elektroninio įrašo informacija su įsigytos elektroninės vinjetės galiojimo laiku (valandos ir minučių tikslumu) bei transporto priemonės duomenimis (kategorija, valstybiniu registracijos numeriu), bus saugoma Lietuvos valstybinės reikšmės kelių eismo informacinėje sistemoje.

 

Daugiau informacijos suteiksime žemiau nurodytais kontaktais Jums patogiu būdu.

Tel. nr. +370 5 2514321

El. paštas info@funn.lt

 

 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėme Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas, pritaikytas individualiems poreikiams