UAB „Fleet union“ veikla – teikti degalų mokėjimo kortelių bei kitų atsiskaitymo būdų sprendimus bei paslaugas Lietuvoje ir užsienio valstybėse.

UAB „Fleet union“ svarbiausias tikslas yra kokybė ir tęstinumas, todėl esame suinteresuoti ilgalaikiu bendradarbiavimu su klientais bei partneriais, pagrįstu abipuse partneryste.

UAB „Fleet union“ vertybės – dėmesys ir pagarba klientams bei partneriams, nuolatinis tobulėjimas, technologijų vystymas, deramas degalinių tinklų atstovavimas ir lojalumas. Keliame didžiulius reikalavimus savo darbo kokybei, siekėme ir sieksime teikti kokybiškas paslaugas bei aptarnavimą, dalintis technine patirtimi bei žiniomis apie inovacijas ir taip padėti klientams sėkmingai apsirūpinti degalais bei vykdyti jų apskaitą, atsiskaitant FUNN degalų kortele ar kita priemone.

Aukštą teikiamų paslaugų kokybę Jums užtikrins UAB „Fleet union“ darbuotojai – savo srities specialistai, per daugiau nei penkiolika savo veiklos metų sukaupę patirtį kitose įmonėse, turintys patirties bendradarbiaujant su Lietuvos ir užsienio klientais bei partneriais. Mūsų bendrovės darbuotojai – tai profesionalų komanda, gebanti puikiai suprasti savo klientų poreikius ir galinti pasiūlyti jiems tinkamiausius bei priimtiniausius sprendimus.

  • didžiausias degalinių tinklas Lietuvoje – 245 degalinės (prekiniai ženklai – Viada, Baltic Petroleum, Milda, Kvistija);
  • platus degalinių tinklas Lenkijoje – 115 degalinių (Amic Polska prekinis ženklas);
  • platus degalinių tinklas Estijoje – 202 degalinės (Olerex ir Alexela prekiniai ženklai);
  • platus degalinių tinklas Latvijoje – 75 degalinių (Viada prekinis ženklas);

Su FUNN mokėjimo kortele ar/ir kita atsiskaitymo priemone mes siūlome Jūsų verslui integruotų sprendimų pasirinkimą Baltijos šalyse, skirtą pagerinti Jūsų įmonės veiklą nenaudojant grynųjų pinigų. Kiekvienais metais UAB „Fleet union“ plečia aptarnavimo geografiją į kitas šalis ir taip siekia pagerinti paslaugos prieinamumą savo klientui.

Tapkite mūsų klientu, pasinaudokite mūsų patirtimi – taip (tokiu būdu) užtikrinsite savo verslui puikias galimybes atsiskaityti be grynųjų itin plačiame FUNN partnerių degalinių tinkle.

 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėme Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas, pritaikytas individualiems poreikiams